TC TI biznes po godzinach WARSZAWA

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć pracę na własny rachunek. Jimmy Wales założył Wikipedię mając 35 lat, a Robert Noyce stworzył Intel w wieku 41 lat. Jeśli Ty również marzysz o własnym biznesie lub prowadzisz już firmę i chciałbyś poznać możliwości rozwoju, to nie może Cię zabraknąć 20 października o godzinie 17.00 w Nobel Tower na bezpłatnych warsztatach „BIZNES po GODZINACH”.

Organizatorem spotkania jest Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości, dzięki której podobne wydarzenia odbyły się w Radomiu, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie, Wrocławiu i Warszawie.

Warsztaty zaplanowano na 20 października, godz. 17.00 w Poznaniu w Nobel Tower przy ul. Dąbrowskiego 77A.

„Zauważyliśmy, że wśród uczestników naszych spotkań przeważają osoby, które dopiero planują założyć własną działalność gospodarczą lub niedawno ją otworzyły.
Potrzebują one wsparcia merytorycznego i motywacji od doświadczonych właścicieli firm. To wszystko udaje się nam połączyć w warsztatach „BIZNES po GODZINACH”.
Zaproszeni prelegenci to eksperci z ogromną wiedzą i doświadczeniem. To często osoby, które zmagały się z podobnymi problemami, co uczestnicy spotkań. Podczas warsztatów staramy się pokazać przyszłym przedsiębiorcom, że założenie działalności gospodarczej i poprowadzenie jej nie jest takie trudne, jak się wydaje” – zaznacza Anna Flaga, prezes zarządu Twojej Inicjatywy!, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości.
W programie m. in.:

Formy opodatkowania i zasady rozliczania kosztów w działalności gospodarczej
(wykład poprowadzi przedstawiciel firmy Tax Care SA).

Dofinansowania projektów MŚP ze środków Unii Europejskiej – dotacje unijne szansą na zmianę. Jak pozyskać środki unijne?
(Wojciech Stelmaszak)

Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję
(Anna Flaga)

Partnerem wydarzenia jest firma Tax Care SA. Obecny na spotkaniu ekspert chętnie udzieli porad z zakresu księgowości, podatków czy finansowania.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w konferencji, należy dokonać rejestracji za pośrednictwem formularza.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl oraz Facebooku.