Studio Tańca Iskra w Galerii Dębiec!

debiec_logotyp

 

Galeria Dębiec podpisała umowę z nowym najemcą, ogólnopolskim Studiem Tańca Iskra. To profesjonalna sieć szkół tańca w Polsce z oddziałami w 15 miastach, z czego większość zlokalizowana jest w centrach handlowych. W Galerii Dębiec szkoła tańca zajmie lokal o powierzchni 450 mkw.

Poznańska Galeria Dębiec poszerza ofertę dostępnych usług. Klienci Galerii Dębiec będą mogli skorzystać z oferty Studia Tańca Iskra, które otworzy swój oddział w lokalu o powierzchni 450 mkw. Każdy chętny będzie mógł tam rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Oferta szkoły obejmie zajęcia dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. Instruktorzy czekają także na dorosłych, dla których przygotowali kursy tańca towarzyskiego, salsy oraz lekcje indywidualne dla par przygotowujących się do wesela. W szkole prowadzone będą kursy hip-hopu, tańca nowoczesnego, breakdance, jazzu, jak i baletu dla dzieci.

Poza nauką tańca ST Iskra zajmuje się tworzeniem choreografii do największych wydarzeń muzycznych w Polsce, m.in. Festiwalu w Opolu, Sabatu Czarownic, Hitów na czasie czy Eurowizji. Natomiast na co dzień tancerzy z grupy Ego, należącej do ST Iskra, można oglądać w programie „Jaka to melodia”.

Zapraszamy!

_________________________

Galeria Dębiec

Galeria Dębiec znajduje się na południu Poznania, w bliskiej odległości od autostrady A2, przy ul. 28 Czerwca 1956 roku nr 384. To dwupoziomowe centrum handlowe zapewnia mieszkańcom tej części miasta i okolicznych miejscowości wygodne i szybkie codzienne zakupy. Głównym najemcą jest Biedronka, plac zabaw dla dzieci Kinder Park i całodobowy klub fitness szwedzkiej sieci Fitness24Seven. Na blisko 10 tys. mkw. powierzchni najmu znajdują się sklepy zarówno dużych sieciowych marek: PEPCO, KiK czy Hebe, jak i lokalnych przedsiębiorców oraz marek o zasięgu regionalnym. Oferta Galerii cały czas się rozwija. Do dyspozycji klientów dostępne są 340 bezpłatne miejsca parkingowe wewnątrz i na zewnątrz centrum handlowego. Inwestorem Galerii Dębiec jest firma RED Real Estate Development. Więcej informacji: www.galeriadebiec.pl